fbpx

Roboty koszące

Kategorie i modele

GreenPolis autoryzowany partner Wiper Premium, Cramer, Robomow, Wolf Garden

Roboty koszące Wiper Premium powstały w skutku wieloletniej pracy i doświadczenia firmy NIKO specjalizującej się w sektorze robotyki. Długoletnia praca i zaangażowanie pomogły stworzyć niezawodne i bardzo wydajne automatyczne kosiarki.

Trawnik przycięty robotem koszącym

Roboty koszące – technologia w twoim ogrodzie, która pracuję za Ciebie

Główną i podstawową zaletą robotów koszących jest to, że pracują za nas! A więc koszą trawę w wyznaczonym czasie i na określonym terenie. Nie są straszne dla robota koszącego upały, ani deszcz. Musimy poświęcić trochę czasu na jego instalację, chociaż i to za Ciebie zrobią nasi specjaliści. Robot koszący samodzielnie działa dzięki V-meter i systemowi przesyłania sygnału ze stacji dokującej do przewodu granicznego, zainstalowanego w ogrodzie. Po przekroczeniu takiego przewodu, robot zatrzymuje się lub zawraca. Maszyny mają wdrążony specjalny system ochrony, który zapobiega dotknięciu ostrza tnącego małych przedmiotów, aby zapewnić bezpieczeństwo ludzi i zwierząt w ogrodzie.

Coś więcej niż zwykła kosiarka…

Brak konieczności pamiętania o koszeniu, a także kompostowaniu lub wywożeniu pokosu. W praktyce codziennie trawnik jest przycinany zaledwie o kilka mm. W ten sposób drobne źdźbła trawy, które spadają z powrotem na darń i rozkładają się utrzymują wilgoć trawnika. Trawnik obsługiwany przez naszego robota jest ładnieszy, darń gęstsza i zdrowsza. Częste koszenie również wpływa na odchwaszczanie trawnika. Chwasty poprostu nie mają czasu żeby się rozwinąć. Ponadto roboty koszące są ciche, nie będą przeszkadzać ani sąsiadom ani osobom odpoczywającym w naszym ogrodzie. Robot koszący dobrej jakości jest kosztowny, ale poniesione koszty bardzo szybko zwracają się.

Kliknij przycisk i sprawdź, jakie roboty oferujemy

Kupując robota koszącego zyskujesz…

Od kilku do kilkunastu godzin wolnego czasu tygodniowo

6 lat gwarancji na produkt

Serwis door to door

Obowiązkowy serwis zimowy

Gęstą, sprężystą murawę

2x rzadsze nawożenie trawnika

Cichą nie irytującą Ciebie i twoich sąsiadów pracę robota

Brak zbierania pokosu i pakowania do worków

Oczywiście to nie wszytkie atuty, bo jest ich tak wiele, że lepiej spotkać się i przekonać się samemu. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną możliwość skorzystania z bezpłatnego testu robota przez tydzień w twoim ogrodzie. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, wyślij do nasz wypełniony formularz lub zadzwoń.

Robot koszący

Kategorie robotów

Roboty firmy Wiper

Roboty firmy Cramer

Roboty firmy Robomow

Roboty firmy Wolf Garden

Zalety naszych robotów koszących

Nawet 6 lat gwarancji

Niektóre modele naszych robotów mają nawet 6 lat gwarancji

Brak odpadów

Regularne koszenie zapewnia wysoką jakość Twojej murawy, brak odpadów, mniej chwastów . Twój trawnik staje się jeszcze bardziej atrakcyjny niż kiedykolwiek..

Na każdą pogodę

Robot koszący jest dostosowany do pracy na trawie niemal podczas każdych warunków atmosferycznych

Inteligentne koszenie

Robot sam wykrywa obszary skoszonej trawy. Dla najlepszego efektu porusza się spiralnie tam, gdzie trawa jest wyższa lub gęstsza. To automatyczny i bardzo wydajny sposób cięcia wysokiej i gęstej trawy

Programowanie czasu pracy

Już nie musisz się martwić o komfort rodzinnego spotkania w ogrodzie. Wiper Premium może samodzielnie pracować o dowolnej porze, np. w nocy. Wyobraź to sobie: budzisz się rano i masz idealnie skoszony trawnik

Modulacja ostrzy

Robot koszący samodzielnie dopasowuje prędkości koszenia. Pozwala to na redukcję zużycia mocy oraz poprawia żywotność baterii

Skontaktuj się z nami