fbpx
uslugi@greenpolis.pl
|

GreenPolis na rynku od 2017 roku

Chcielibyśmy się poznać z Wami trochę bliżej i opowiedzieć Wam   o tym jak powstała i czym zajmuje się  firma Greenpolis.

Po tej stronie słuchawki/ekranu jesteśmy my: Michał oraz Konstanty.

Greenpolis powstał w 2017 r. młodzi i abmitni ja (Michał) wraz z Konstantym, kierując się marzeniami i ambicją zapragnęliśmy stworzyć coś wyjątkowego i naszego,co będzie przynosić nie tylko nam satysfakcję z tego, co robimy, ale i naszym klientom, którzy byliby zachwyceni efektem końcowym. Natura przyciągała nas od zawsze. Ponieważ wychowaliśmy się w mniejszych miasteczkach było nam ciężko się pogodzić z tym , że w dużych miastach jest coraz  mniej zieleni.

Po przeprowadzce do Wrocławia, cały czas tęskniłem za czasem spędzonym w ogródku. Jak byłem mały   bywało różnie. Większość czasu bawiłem się na placu zabaw. Uwielbiałem chodzić boso po poranneje rosie (babcia zawsze mówiła, że będę po tym zdrowszy), ale były również dni kiedy trzeba było pomagać przy uprawie owoców w warzywnikach  (głównie przy zjadaniu malin i porzeczek).

untitled (28 of 71)

Najcenniejsi dla nas w firmie są ludzie

Więc wedłuch nas dawanie ludziom możliwosci spędzania czasu we własnym, wymarzonym ogrodzie z jednoczesnym poświęceniu się temu,  co tak lubiliśmy od dziecka było najlepszym pomysłem! Nie bez powodu mówią: zastanów się, co sprawiało Ci największą satysfakcję w dzieciństwie a  będziesz wiedział w jakim kierunku się rozwijać.

Najcenniejsi dla nas w firmie są ludzie. Greenpolis składa się wyłącznie z profesionalistów mających w sumie ponad 40 lat doświadczenia . Realizujemy ogrody od A do Z we Wrocławiu i okolicach, projektujemy wymarzone ogrody dla  klientów oraz jesteśmy wsparciem i konsultantami klientów na każdym etapie prac.

Realizujemy ogródki zarówno  dla klientów indywidualnych  (można zobaczyć nasze prace) jak i dla firm.

Co 6 miesięcy wyjeżdzamy ekipą na szkolenia z zakresu pielęgnacji zieleni, dbania o trawniki, chorób roślin oraz robotów koszących. Co roku odwiedzamy targi Gardenia, żeby móc oferować naszym klientom najbardziej nowoczesne oraz wysokiej jakości materiały szkółkarskie, oświetlenie oraz elementy małej architektury ogrodniczej.

Wybierając Greenpolis stawiasz na jakość, kompleksowość, odpowiedzialnośc oraz satysfakcję z wyniku:

50+ zrobionych ogródów      90+ projektów      49% + klientów z polecenia

Oprócz tego, że oszczędzamy Twój czas i nerwy w końcowym wyniku otrzymasz wymarzony zakątek w którym można chodzić po rosie na boso 🙂

Co świadczymy:
1. Usługi ogrodnicze
2. Kompleksowe projektowanie i zakładanie ogrodów
3. Sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów ogrodniczych
5. Roboty koszące – sprzedaż, montaż, serwis i doradztwo
6. Mobilna(online) rezerwacja usług ogrodniczych.
Inwestycję w nowoczesny sprzęt i know-how dla zastosowania w ogrodach w 2020r sięgły 150000tyś zł r., w kształcenie i doskonalenie się zawodowe 30000tyś zł r.
Naszym głównym celem jest zbudowanie mocno ugruntowanej firmy ogrodniczej wdrążającej nowe technologię w zielonej branży.
Dziękujemy wam za wybór i zaufanie, bo dzięki Wam jesteśmy coraz lepsi w tym co robimy, dzięki Wam tworzymy piękno.

5+

Lata doświadczenia

200+

Stworzonych ogrodów

100+

Oferowanych usług

1000+

Zadowolonych klientów