fbpx
uslugi@greenpolis.pl
|

Sprzedaż i instalacja
kosiarek automatycznych

Roboty koszące i GreenPolis

Od lat zajmujemy się architekturą ogrodową w tym zakładaniem trawników i wiemy jak jest ważna poprawna pielęgnacja trawnika i częste koszenie dla tego wprowadziliśmy do swojej oferty kosiarki automatyczne.Są to nowoczesne urządzenia które mają same przewagi nad tradycyjnym koszenie.

Piękny trawnik to najlepsza wizytówka każdego ogrodu. Pomożemy Ci go stworzyć!

Wprowadzamy do swojej oferty tylko marki robotów które są słynne ze swojej niezawodności ale również nie takie za które klient przepłaca za samą markę. To podejście stosujemy do każdej usługi jak w sprzedaży kosiarek samojezdnych tak i innych usług i towarów z naszej oferty. W naszej ofercie znajdą Państwo kosiarki marek Robomow i MTD również Wiper Premium i Wiper Ecorobot rodziny słynnego włoskiego producenta ZCS , z branży automatyki. Także w ofercie mamy roboty popularnego producenta urządzeń akumulatorowych Cramer, roboty są wykonane ze 100% podzespołów Husqurny Automower, które są bardzo znane na rynku.

Roboty koszące VS tradycyjne koszenie

Oczywiście to nie wszytkie atuty, bo jest ich tak wiele, że lepiej spotkać się i przekonać się samemu. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną możliwość skorzystania z bezpłatnego testu robota w twoim ogrodzie. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, wyślij do nasz wypełniony formularz lub zadzwoń.

Etapy doboru i instalacji robota koszącego:

KROK 1

Wysłanie zdjęć, projektu ogrodu, adresu i mapki PZP dla sporządzenia wstępnej oferty

KROK 2

Spotkanie i darmowy test robota/ów, decyzja o wyborze marki i modelu wsród technicznie pasujących dla tego terenu

KROK 3

Instalacja przewodu ograniczającego + bazy ładującej

KROK 4

Konfiguracja robota + test koszenia i jazdy

Montaż i zakup kosiarki automatycznej - dlaczego GreenPolis?

Jesteśmy autoryzowanym dealerem kosiarek automatycznych marek, Robomow, MTD, Cramer,Wiper Premium i Wiper Ekorobot na terenie Wrocławia i oferujemy:

● Profesjonalny dobór robota
● Montaż i konfiguracja robota
● Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Skontaktuj się z nami