fbpx
uslugi@greenpolis.pl
|

Roboty koszące Wrocław

Kategorie i modele

GreenPolis autoryzowany dealer Wiper Premium, Cramer, Robomow, Wolf Garten, Husqvarna, Gardena, Greenworks i Cedrus

W naszej ofercie znajdą Państwo roboty najbardziej znanych i niezawodnych marek. Oferta robotów jest na każdą kieszeń i dla terenów o różnym stopniu skomplikowania. Doradztwo naszych fachowców pomoże zdecydować się na robota, który będzie najbardziej niezawodny w określonych warunkach. Kim jesteśmy? Firmą świadczącą kompleksową opiekę nad ogrodem i sprzętem, w tym sprzedaż, instalacja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

roboty koszące Wrocław

Roboty koszące – technologia w twoim ogrodzie, która pracuję za Ciebie

Główną i podstawową zaletą robotów koszących jest to, że pracują za nas! A więc koszą trawę w wyznaczonym czasie i na określonym terenie. Nie są straszne dla robota koszącego upały, ani deszcz. Musimy poświęcić trochę czasu na jego instalację, chociaż i to za Ciebie zrobią nasi specjaliści. Robot koszący samodzielnie działa dzięki V-meter i systemowi przesyłania sygnału ze stacji dokującej do przewodu granicznego, zainstalowanego w ogrodzie. Po przekroczeniu takiego przewodu, robot zatrzymuje się lub zawraca. Maszyny mają wdrążony specjalny system ochrony, który zapobiega dotknięciu ostrza tnącego małych przedmiotów, aby zapewnić bezpieczeństwo ludzi i zwierząt w ogrodzie. Roboty koszące Wrocław – sprawdź naszą ofertę!

Coś więcej niż zwykła kosiarka…

Brak konieczności pamiętania o koszeniu, a także kompostowaniu lub wywożeniu pokosu. W praktyce codziennie trawnik jest przycinany zaledwie o kilka mm. W ten sposób drobne źdźbła trawy, które spadają z powrotem na darń i rozkładają się utrzymują wilgoć trawnika. Trawnik obsługiwany przez naszego robota jest ładnieszy, darń gęstsza i zdrowsza. Częste koszenie również wpływa na odchwaszczanie trawnika. Chwasty poprostu nie mają czasu żeby się rozwinąć. Ponadto roboty koszące są ciche, nie będą przeszkadzać ani sąsiadom ani osobom odpoczywającym w naszym ogrodzie. Robot koszący dobrej jakości jest kosztowny, ale poniesione koszty bardzo szybko zwracają się.

Kliknij przycisk i sprawdź, jakie roboty oferujemy

Kupując robota koszącego zyskujesz…

Od kilku do kilkunastu godzin wolnego czasu tygodniowo

 Do 6 lat gwarancji na produkt

Serwis door to door

Obowiązkowy serwis zimowy

Gęstą, sprężystą murawę

2x rzadsze nawożenie trawnika

Cichą nie irytującą Ciebie i twoich sąsiadów pracę robota

Brak zbierania pokosu i pakowania do worków

Oczywiście atutów jest wiele i każda automatyczna kosiarka ma swoje.  Więc jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat kosiarki automatycznej pasującej do twojego trawnika i dostać darmową ofertę, napisz nam.  Roboty koszące Wrocław – Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, wyślij do nasz wypełniony formularz lub zadzwoń.

kosiarki automatyczne Wrocław

Kategorie robotów

Robot koszący Automower

Robot koszący Cub Cadet

Robot koszący Greenworks

Robot koszący Wiper ecorobot

Zalety naszych robotów koszących

contract (1)

Nawet 6 lat gwarancji

Niektóre modele naszych robotów mają nawet 6 lat gwarancji

trash (1)

Brak odpadów

Regularne koszenie zapewnia wysoką jakość Twojej murawy, brak odpadów, mniej chwastów . Twój trawnik staje się jeszcze bardziej atrakcyjny niż kiedykolwiek..

rain (1) (1)

Na każdą pogodę

Robot koszący jest dostosowany do pracy na trawie niemal podczas każdych warunków atmosferycznych

ai (1)

Inteligentne koszenie

Robot sam wykrywa obszary skoszonej trawy. Dla najlepszego efektu porusza się spiralnie tam, gdzie trawa jest wyższa lub gęstsza. To automatyczny i bardzo wydajny sposób cięcia wysokiej i gęstej trawy

app (1) (1)

Programowanie czasu pracy

Już nie musisz się martwić o komfort rodzinnego spotkania w ogrodzie. Wiper Premium może samodzielnie pracować o dowolnej porze, np. w nocy. Wyobraź to sobie: budzisz się rano i masz idealnie skoszony trawnik

wheel-saw (1)

Modulacja ostrzy

Robot koszący samodzielnie dopasowuje prędkości koszenia. Pozwala to na redukcję zużycia mocy oraz poprawia żywotność baterii

Skontaktuj się z nami

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy.

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą by odpowiedzieć na pytania, doradzić przy wyborze robota koszącego oraz przedstawić najkorzystniejsze warunki zakupu.