fbpx
uslugi@greenpolis.pl
|

Model Robomow RS635 PRO S


PROSTOTA I WYDAJNOŚĆ

 
Robot Robomow RS 635 Pro S

należy do najwyższej serii RS. Dedykowany jest do trawników o powierzchni 3600 m2 (maksymalny obszar koszenia to 5000 m2). W przeciwieństwie do modeli RS 635 Pro S i RS 635 Pro SV nie posiada w zestawie domku dla robota RoboHome, który można dokupić oddzielnie. Kolejna różnica w odniesieniu do tych modeli to bateria o mniejszej pojemności. Model ten, to łatwa obsługa, komfort i wygoda w koszeniu trawników. Wyposażony jest w dwa obosieczne ostrza, radzące sobie świetnie z trawnikami nawet do 4000 metrów kwadratowych! Roboty koszące Robomow wyróżniają się spośród konkurencji możliwością sterowania nimi poprzez aplikację dostępną na system Android oraz iOS. Pozwala ona na pełną kontrolę pracy naszego robota.

Ostrza tnące

Solidne, bezpieczne i gwarantujące maksymalną wydajność ostrza tnące wymagające wymiany jedynie raz w roku! Funkcja SmartMow Płynne manewrowanie zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia, gwarantuje dłuższą żywotność oraz szybsze koszenie obsługiwanej powierzchni nawet o 10% Kod PIN

Chroni przed kradzieżą oraz daje pewność, że nikt niepowołany (np. dziecko) nie uruchomi urządzenia. Dzięki spersonalizowanemu kodowi PIN nikt bez Twojej wiedzy nie uruchomi RoBomow. Wbudowany czujnik deszczu Robomow potrafi ochronić się przed deszczem! Kiedy pada robot samodzielnie wróci do swojej stacji dokującej i rozpocznie ponownie pracę, gdy warunki pogodowe poprawią się. Ustawienia czujnika deszczu mogą być regulowanie. RoboHome Osłona chroniąca kosiarkę i utrzymująca ją w nieskazitelnej czystości dla idealnego koszenia. Do tego modelu RoboHome dostępny jest oddzielnie. Wielostrefowy Niezależny dojazd do różnych stref w Twoim ogrodzie (połączonych ściążką lub pasem trawy) i powrót po zakończeniu pracy. Roboty z serii RS obsługują 7 stref. Jedną ogólną obejmującej całość oraz 4 podstrefy do których robot dojedzie samodzielnie. Robot obsłuży też 2 dodatkowe strefy, które nie są połączone z pozostałymi. Ruchoma głowica Specjalnie zaprojektowane ostrza i ruchoma głowica kosząca pozwalają na nieskazitelne cięcie w każdym terenie, gwarantując doskonałe cięcie za każdym razem nawet na powierzchniach o zróżnicowanym kształcie. Mulczowanie Robomow tnie trawę na małe drobiny, które nie wymagają zbierania z powierzchni trawnika. Pokos rozkłada się starając się naturalnym źródłem wody i minerałów dla Twojego trawnika. TurboMow Dzięki tej funkcjonalności robot z łatwością radzi sobie z wysoką trawą. Poprzez zwiększenie obrotów silnika z 3300 na 4000. TurboMow wyłącza się automatycznie po osiągnięciu żądanej wysokości trawy.

0
Obszar koszenia (m2)
0
Czas pracy (godzin)
0
Liczba stref koszenia

Nie wiesz którego robota wybrać?

Dane techniczne robota koszącego

DANE TECHNICZNE

Max sugerowana powierzchnia

5000

Rodzaj silników

Bezszczotkowe

Akumulator litowo-jonowy

6.0 Ah

Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy

20

Czas ładowania min.

90-110

Średni czas pracy

01:40 h

SYSTEM KOSZĄCY

Rodzaj noża

Tarcza okrągla 

Szerokość noża

56

Wysokość koszenia

2-8

Koszenie spiralne

Tak

KFunkcja szukania robota

Tak

Aplikacja sieciowa (MyRobomow)”

Tak

Czujnik deszczu

Tak

Liczba obsługiwanych obszarów

2

STEROWANIE I KONTROLA

Panel sterowania

Tak

Aplikacja mobilna

Tak

Odbiornik Bluetooth

Tak

Moduł Connect GPS -GSM

Tak

BEZPIECZEŃSTWO

Czujnik podniesienia

Tak

Czujnik zderzenia

Tak

Przycisk awaryjny STOP

Tak

Kod PIN

Tak

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI

Przewód ograniczający w zestawie

Nie

Szpilki mocujące

Nie

Stacja ładująca

Tak

Pokrywa stacji ładującej

Tak

Zaawansowane

KAktywacja glosowa (Alexa)

Tak

GPS

Tak

Funkcja zapobiegania kradziezy

Tak

POZOSTAŁE INFORMACJE

Waga razem z bateriami (kg)

20.2

Wymiary robota

73.5x 66x 31

Rodzaj kół

Power Wheels

Poziom hałasu

72

Poziom szczelności

-

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać fachową konsultację i umówić się na test robota na Swoim trawniku